Lambda Systeme | Targoncás raktáros - Buda

Targoncás raktáros - Buda

targoncás raktáros - Buda

Feladatok:

  • építőanyag raktárkészlet kezelése
  • vevőkiszolgálás, árukiadás
  • érkező szállítmányok betárazása
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Ideális jelölt

    • középiskolai végzettség ( legalább szakmunkás bizonyítvány )
    • érvényes targoncavezetői engedély és targoncás gyakorlat
    • építőanyagok ismerete
    • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
    • alapszintű számítógépes ismeretek

    Előnyt jelent:

    • készletgazdálkodó programokban való jártasság
    • épületgépészeti szigetelések termékismerete

Amit kínálunk

    • tervezhető munkarend, egy műszakban
    • versenyképes személyi alapbér
    • vonzó vállalati juttatási rendszer (bónusz, cafeteria, egészségpénztár)
    • Kiváló termékek és eszközök
    • Tapasztalt, segítőkész helyi csapat, jó munkahelyi légkör

    Jelentkezzen most!

    Fényképes önéletrajzát jövedelem igény megjelölésével várjuk a

    pc@lambda.hu e-mailcímre.

*-kötelező mezők