Lambda Systeme | Műszaki előkészítő mérnök - Budapest

Műszaki előkészítő mérnök - Budapest

Feladatok:
•    homlokzati rendszerek értékesítésének teljeskörű háttértámogatása
•    az értékesítő Kollégák napi munkájának segítése
•    mennyiségszámítások, kiosztási tervek készítése ArchiCAD programban
•    árajánlatok készítése és utánkövetése önállóan, vezetői iránymutatás alapján
•    kapcsolattartás a cég vevő és szállító partnereivel
•    műszaki egyeztetés a megrendelővel, kivitelezővel

Ideális jelölt

    A pozícióhoz kapcsolódó szakmai elvárások:
    -    építészmérnök vagy építőmérnök vagy technikus végzettség
    -    haladó szintű számítógépes ismeretek (CAD program is)

    A jelölt személyes kompetenciái:
    -    megoldásközpontú gondolkodásmód
    -    csapatmunkára való képesség
    -    rendszerszemlélet
    -    precíz munkavégzés
    -    alkalmazkodó, támogató attitűd

    Előnyt jelent:
    -    releváns szakmai tapasztalat az építőipar hasonló területén
    -    aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

    -    hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
    -    áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag
    -    felelősségteljes szakmai munka
    -    kulturált, lendületes munkakörnyezet
    -    kitűnő csapatszellem
    -    folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

    Fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen várjuk:

    gazdag.karoly@lambda.hu
    Gazdag Károly
    üzletágvezető
    Lambda Systeme Kft.

*-kötelező mezők