Lambda Systeme | Értékesítési támogató - Budapest

Értékesítési támogató - Budapest

értékesítési támogató - Budapest

Feladataid lesznek:

  • Teljeskörű építőanyag kínálat értékesítésének támogatása, hogy ügyfeleink mindig a legjobb termékeket kapják, elégedettek legyenek és a folyamatok gördülékenyen menjenek. Ehhez szükséges:
  • Aktív közreműködésed a napi vevőkiszolgálásban
  • Áruforgalom adminisztrációja és koordinálása
  • Árajánlatok készítése és után követése a vevők magas színvonalú kiszolgálása érdekében
  • Számlázás, szállítólevél pontos elkészítése
  • Fuvarszervezés, hogy az áruk időben és biztonságban érkezzenek meg
  • Irodai adminisztratív feladatok, hogy a háttérmunkák is zökkenőmentesen működjenek

Ideális jelölt

    • Legalább középfokú kereskedelmi végzettség
    • Hasonló munkakörben és/vagy építőanyag kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
    • Megoldásközpontú gondolkodásmód
    • Jó kommunikációs készség, nyitott, barátságos személyiség – hogy passzolj a csapatba
    • Alkalmazkodó, támogató attitűd
    • Önálló, precíz munkavégzés
    • Aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek

    Előnyt jelent:

    • Pénzügyi és számviteli ismeretek

Amit kínálunk

    Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

    • Olyan támogató vállalati kultúrában fogsz dolgozni, ahol kedvesek a kollégák és minden segítséget megkapsz a kiváló munkavégzéshez és a fejlődéshez
    • Bejelentett, átlátható munkajogviszonyban foglalkoztatunk
    • Vonzó juttatási rendszer részese lehetsz (cafeteria, Medicover biztosítás, munkavállalói támogatói program)
    • Felelősségteljes, sokrétű, változatos munkakörben fogsz dolgozni
    • Kellemes munkakörnyezet biztosítunk

    Örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi elérhetőségen:

    sari.katalin@lambda.hu

    Lambda Systeme Kft.

    Juhászné Sári Katalin

    adminisztrációs vezető

*-kötelező mezők