Karrier

Kecskeméti telephelyünkre targoncás raktáros munkatársat keresünk.

Amit várunk:
középiskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)
érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat
hasonló területen szerzett munkatapasztalat
B kategóriás jogosítvány
erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:
átlátható, biztos jövedelem, bér és juttatások
tervezhető munkarend, hétfőtől péntekig
szabadságok kiadása szabályok szerint
stabil háttér
dolgos hétköznapok

Előnyt jelent:
építőanyagok ismerete

A munkavégzés helye: Kecskemét

Ha magára ismert a fenti sorokban és szeretne egy kitűnő csapat nagyszerű munkatársa lenni,
jelentkezzen most!

Fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Burka Lászlóné, Tünde
irodavezető

vagy

Lambda Systeme Kft.
 6000 Kecskemét, Csillag u. 3.

Székesfehérvári telephelyünkre targoncás raktáros munkatársat keresünk.

  • középiskolai végzettség (legalább szakmunkásképző)
  • érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • biztos jövedelem
  • kulturált munkakörnyezet
  • stabil háttér
  • dolgos hétköznapok

  • építőipari anyagismeret, ill. munkatapasztalat
  • készletgazdálkodási szoftver ismerete

Fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségen várjuk:

senkar.krisztian@lambda.hu

Senkár Krisztián
kirendeltségvezető
LAMBDA SYSTEME KFT.
8000 Székesfehérvár, Zámolyi út ( a METRO áruház mellett )

Budapesti központi telephelyünkre targoncás raktáros munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

  • középiskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)
  • érvényes targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • átlátható, biztos jövedelem, bér és juttatások
  • tervezhető munkarend, hétfőtől péntekig
  • szabadságok kiadása szabályok szerint
  • építőanyagok ismerete
  • C kategóriás jogosítvány

Reiterbauer Zoltán
raktárvezető

vagy

1106 Budapest, Akna u. 2-4.